HomeBhbasketLiga BiHNaletilić: Drago mi je što sam se ponovo vratio u svoj...

Naletilić: Drago mi je što sam se ponovo vratio u svoj klub

Josip Naletilić se nakon samo sezone provedene u tuzlanskoj Slobodi vratio u svoj bivši klub Široki, u kojem je igrao u četiri navrata, ukupno devet sezona.

“Drago mi je što sam se ponovno vratio u svoj klub. Nadam se da ćemo svi zajedno ispuniti klupske ciljeve, i da ćemo imati odličnu atmosferu i sezonu”, izjavio je za klupsku stranicu Naletilić.

S.C.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije