Josip Naletilić se nakon samo sezone provedene u tuzlanskoj Slobodi vratio u svoj bivši klub Široki, u kojem je igrao u četiri navrata, ukupno devet sezona.
“Drago mi je što sam se ponovno vratio u svoj klub. Nadam se da ćemo svi zajedno ispuniti klupske ciljeve, i da ćemo imati odličnu atmosferu i sezonu”, izjavio je za klupsku stranicu Naletilić.
S.C.


