Svetislav Pešić, selektor košarkaške reprezentacije Srbije najavio je utakmicu za treće mjesto na OI u Parizu protiv reprezentacije Njemačke.
“Izvanredna su ekipa, igraju timsku košarku, borbeni su, ne odustaju. Pokazali su tokom prethodnih godina da su se razvili dosta. Imaju sjajan tim i izvanredne pojedince.Na nama je da pronađemo prava rješenja na obje strane terena. Nema mnogo vremena za neke detalje. Dobro ih poznajemo i moramo da mislimo na naš plan igre i to je ono što mene i moj stručni štab najviše okupira. Da pronađemo prave odluke i da pomognemo našim igračima da odigraju istu utakmicu kao i do sad.”
Na pitanje o zdravstvenom biltenu,Pešić je odgovorio da se ne zna.
Izvor:Mondo


