Dugogodišnji član Upravnog odbora KS BiH, prof.dr Mirsad Đonlagić podnio je ostavku na tu dužnost zbog, kako je obrazložio, profesionalnih obaveza i zdravstvenih problema.
Đonlagiću je puno dala košarka, ali i on košarci. Dao je nemjerljiv doprinos ujedinjenju KS BiH, radu košarkaških reprezentacija…
Ostaje da vidimo koga će RKS Tuzla predložiti umjesto Đonlagića, ali teško je očekivati da iko od predloženih bude kompetentan kao gospodin Mirsad.
Mirso, hvala ti!


