Legendarni američki košarkaš Shaquille O'Neal pričao je o odnosu sa djecom, a istakao je da drugačiji pristup ima sa sinovima nego sa ćerkama.
Popularni Shaq ima tri sina i tri ćerke, a prema ženskoj djeci je nešto blaži.
„Moje djevojke me malo više vole. Vi ste muškarci, tako da svoju ženu morate da štitite i volite. Više im vjerujem jer su osjetljivije, brižnije i razumnije. Znaš šta su momci? Ja im dam nešto i oni su otišli,“ rekao je O’Nil u Pivot podkastu.
Četvorostruki osvajač NBA lige misli da muškarci kada napune 18 godina treba da krenu svjim putem, a da će im on sve obezbijediti kada su finansije u pitanju.
„Svojim sinovima sa punom ozbiljnošću kažem: ‘Kad napunite 18 godina, svi morate da odete.’ Djevojke mogu da ostanu koliko žele. Dajte sebi vremena, idite na fakultet, magistrirajte, doktorirajte… Sve ću da platim,“ naglasio je 50-godišnji O’Neal.
Nova


