Nakon što je objavljena vijest kako su američki košarkaši Harris i Taylor stigli na probu u tuzlansku Slobodu iz tabora makedoskog KB Shkupija poslali su poruku portalu BHbasket u kojem navode kako su pomenuti košarkaši još uvijek njihovi članovi te da su registrirani u Makedinskom košarkaškom savezu. Navode i da Harris i Taylor nisu dobili otkaze.
Iz KB Shkupi naveli su i još nekoliko pojedinsti, ali ih ovoga puta nećemo javno iznositi zato što su delikatne prirode.
Harris igra na poziciji playmakera, a Taylor na pozicijama 4 i 5. Sudeći po porukama iz KB Shkupi, rukovodstvo OKK Slobode mora biti oprezno i dobro isprovjeravati sve okolnosti u vezi sa eventualnim angažmanom pomenutog tandema.
V.B.


