Najbolja sportiskinja Bosne i Hercegovine, Razija Mujanović, nedavno je u krugu porodice i prijateljica proslavila svoj 50. rođendan.
Taj događaj u našim medijima prošao je nezapažen, jer ko će pisati o Razi, kada rođendane slave Rada, Jelena, Mina, Tina i ostale turbofolkere.
Dok se naši mediji utrkuju za klikove, zaboravljaju se na istinske vrijednosti Bosne i Hercegovine. Od Razije Mujanović nismo imali bolju sportiskinju, a sigurni smo je nećemo nikad ni imati bolju.
Razija Mujanović je godinama bezrazložno diskriminirana.
Zamislite sada da je najbolja sportskinja Njemačke, Italije ili Hrvatske proslavila rođendan, sve to javno objavila, a da niti jednom mediju to nije bilo zanimljivo. Ne, to je prosto nemoguće.
Kod nas je sve moguće, pa i da dame sumnjivih moralnih karakteristika pune stupce, a da istinske legende i ono najbolje što smo ikada imali ostaje po strani ili gurnuto u zapećak. Nije sve u kliku!
Našoj Razi Nacionale želimo još jednom sretan rođendan i da nam bude živa i zdrava!


