Košarkaška reprezentacija Srbije je doputovala u Manilu gdje će od 25. avgusta igrati na Svjetskom prvenstvu u košarci, međutim odmah se suočila sa problemima. Zakazani trening “orlova” otkazan jezato što je put bio daleko duži nego što se isprva planiralo, tako da je selektor Svetislav Pešić odlučio da igrači dobiju produženi odmor i tako u toku današnjeg dana uopšte neće raditi sa loptom.
Planirano je da prvi trening bude odrađen između 10.30 i 11.20 časova u “Araneta koloseumu”, ali se put odužio, pa su samo od aerodroma do hotela reprezentativci putovali dva sata. U takvim uslovima, odlučeno je da je bolje da odmore nego da rizikuju da umorni odrade trening.
MONDO


