HomeRegionalni basketPešić u Banjaluku ide zbog igrača za reprezentaciju!

Pešić u Banjaluku ide zbog igrača za reprezentaciju!

Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić je u Bijeljini predstavio svoju knjigu “Moja igra, moj put”, a tom prilikom je dao zanimljivu izjavu vezanu za Banjaluku i Orlove.

Svetislav Pešić je rekao da češće ide u Banjaluku gdje, kako je rekao, ima kandidata za košarkašku reprezentaciju Srbije, prenosi Srna.

Njegova knjiga je prevedena na engleski jezik, a u toku je prevod na njemački.

Meridiansport.ba



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije