KK Budućnost iz Bijeljine ostvarila je novu pobjedu na svom terenu. Nanijeli su poraz ekipi Sutjeske iz Foče rezultatom 75:59.
Prvi period pripao je gostima, a drugi domaćinu. Utakmica se prelomila u trećoj dionici. Dvocifrenu prednost je stekla Budućnost koju je zadržala do kraja utakmice.
Jovanović sa 23 i Peljto 17 poena istakli su se kod Bijeljinaca, u redovima gostiju Pavlović 17 i Fimić 11 poena.
R.BH.


