Krilni centar Luka Hea Radmilović je jedan od najboljih košarkaša bilećkog tima. Iako je i ranije nastupao za ovaj klub, u njega se vraća prošle godine sa ambicijom da se ”napadne” plejof, do čega bi, smatra on, sigurno došlo da nije bilo prekida sezone uslijed pandemije korona virusa.
”Vratio sam se u KK Heo prošle godine sa ambicijom da ”napadnemo” plejof, što bi sigurno i učinili da nije bilo prekida sezone. Igrali bi sigurno finale sa košarkaškim klubom Borac iz Banjaluke, s kim bi se borili za ulazak u Premijer ligu BiH. Neki zacrtani cilj za prošlu sezonu mi smo ispunili, a i u ovu sezonu ušli smo sa istim ciljem. Međutim, situacija je jako složena i mi igrači nismo dobili ono što smo dogovorili sa upravom kluba. Najviše mi je žao što smo skoro svi domaći igrači, imamo samo jednog igrača koji nije iz Bileće, a već godinama igra kod nas na poziciji plejmejkera. Bilo bi logično da Bileća svim snagama stane iza nas jer svakoj košarkaškoj sredini bi godilo da ima uspješan klub sa toliko lokalnih igrača. Kada dobijamo svi su tu, a kada kola krenu nizbrdo ostajemo sami. Mislim da se trenutno moraju uraditi neke stvari, nije više 5 do 12 nego 12 i 5.” – rekao je Luka Radmilović za mojahercegovina.com


