Košarkaši Radnika poveli su u polufinalu entitetskog takmičenja protiv ekipe Slavije. Bijeljnci su došli do pobjede rezultatom 71:46.
Bijeljinci su nakon prvog dijela imali na kontu 16 razlike prednosti. U drugom dijelu vodstvo je raslo, a Slavija nije imala adekvatan odgovor. Radnik uvjerljivo dolazi pobjede na kraju utakmice.
Kod Radnika Kokoruš je ubacio 16, Mičić 12, a Vlačić 11 poena. Kod Slavije nije bilo dvocifrenih, Elez, Filip Njegovanović i Matija Šehovac su dali po sedam poena.
R.BH.


