HomeINObasketRaspad sistema: Barcelona i Baskonija idu putem Real Madrida

Raspad sistema: Barcelona i Baskonija idu putem Real Madrida

Čelnici Reala razmišljaju kako da pravno osiguraju da košarkaški tim bezbolno napusti špansku ligu, a isto planiraju i u Barseloni i Baskoniji, javlja “El Mundo”.

Real je, nakon kontroverznog poraza u finalu Kupa kralja od Barselone, krenuo u akciju izlaska iz ACB lige, pisali su španski mediji, a navodno i još dva kluba sa dugogodišnjom licencom Evrolige, mogli bio da krenu istim putem.

Nastup u Evroligi nije uslovljen učešćem u domaćim takmičenjima, potvrdio je prije nekoliko dana prvi čovjek Evrolige Đordi Bertomeu.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije