Mladi bh. košarkaši u samo 16 dana osvojili su dvije zlatne medalje. Nakon Olimpijade mladih (EYOF) izabranici selektor Josipa Pandže sutra u 19:30 sati slijeću na Međunarodni aerodrom u Sarajevu odakle će posebnim autobusom krenuti prema centru grada gdje će kod Vječne vatre biti svečani doček.
Ovi dvostruki zlatni momci zaslužili su da ih dočekamo u što većem broju i zahvalimo im se na borbi , zalaganju, pobjedama i medaljama koje su osvojili za BiH.


