HomePromocijaLiga mladihSejo Bukva: Djeca nam idu vani jer nema takmičenja kao što je...

Sejo Bukva: Djeca nam idu vani jer nema takmičenja kao što je bila Liga mladih BiH

Sejo Bukva, direktor KK Koš istakao je koliko je značila Liga mladih BiH koja se igrala na područuju cijele Bosne i Hercegovine.

“Bosna i Hercegovina je bila kadetski prvak Evrope, kada smo imali Ligu mladih koja se igrala na nivou cijele države. Djeca su išla po gradovima cijele države i to je bilo fantastično. Svi su mlatene bili iz te Lige mladih BiH članovi šampionske selekcije”, govori Bukva i nastavlja:

“Savez treba poraditi na tome vratiti Ligu mladih BiH. Iako znam da to ide teško jer bio sam u Savezu. Kada bi vratili Ligu mladih to bi bio jedan izuzetan korak, jer dosta nam djece već idu vani, jer nemaju jako takmičenje.”, istakao je Bukva.

R.BH.

 



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije