Naša najbolja sportiskinja svih vremena Razija Mujanović u subotu je postala članice FIBA Kuće slavnih. Takvu vijest godine ignorirala je većina medija u BiH, jer im je, valjda, u to vrijeme bio važniji kvaziderbi utakmica između “Želje” i Zrinjskog.
Hajde, možemo razumijeti medije, svako kroji svoju uređivačku politiku i bori se proklete klikove, ali ne možemo razumijeti vodstvo KS BIH.
Pa zar da niko ne uputi čestitku Raziji Mujanović zbog njenog ulaska u Kuću slavnih? Zar niko? Potvrila je to Razija Mujanović u današnjem intervjuu za Avaz.
A ovima iz Saveza neka je na stid i na sramotu!
V.B.


