HomeBhbasketLiga BiHTaylor izgubio živce, pa isključen

Taylor izgubio živce, pa isključen

Košarkaši Slobode umalo su od gotovog napravili veresiju. U prvom dijelu u Bijeljini imali su priliku da odu na ubjedljiviju dvocifrenu prednost, no i +12 je bio odličan rezultat…

No, Radnik u drugom poluvremenu igra agresivnije, a tuzlanski košarkaši ulaze u bespotrebnu nervozu. Rezultat svega toga su tehničke greške za trenera Kavgića, centra Taylora i na koncu nesportska za Taylora koja je značila i isključenje.

Sloboda je zbog Taylorovih tankih živaca do kraja utakmice igrala sa samo jednim centrom, Čamparom.

Inače, Taylor je odlično igrao u prvom dijelu, a u drugom je ušao u bespotrebne rasprave sa sucem Sašom Babićem. Oni koji poznaju Babića znaju da kod njega nema praštanja, ali to nije znao Taylor.

I nakon što ga je trener Kavgić izveo iz igre Taylor je nastavio pričati i gestikulirati, poslije čega je isključen. Ovakve stvari se ne smiju događati, jer se takvim nepromišljenim gestovima ekipa ostavlja na cjedilu, a to bi Taylor trebao znati.

V.B.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije