HomeMultimediaTihomir Mustapić: Suđenje je bilo katastrofalno (VIDEO)

Tihomir Mustapić: Suđenje je bilo katastrofalno (VIDEO)

Tihomir Mustapić, šef struke Mladosti iz Mrkonjić Grada nakon utakmice sa Slobodom je izjavio

“Mi smo loše ušli u utakmicu, prije svega čestitam Slobodi na pobjedi. Pod izuzetnim pritiskom i stresom odigrali su dobru utakmicu, i želim im sve najbolje u nastavku. Ne umanjujući pobjedu Slobode, kriterij suđenja je bio katastrofalan. Nisam očekivao ovakvo suđenje iskreno. Apsolutno ne umanjujem pobjedu Slobode.

Arbitri na utakmici bili su Jovanić, Stojančević i Skenderija.

N.S.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije