Tihomir Mustapić, šef struke Mladosti iz Mrkonjić Grada nakon utakmice sa Slobodom je izjavio
“Mi smo loše ušli u utakmicu, prije svega čestitam Slobodi na pobjedi. Pod izuzetnim pritiskom i stresom odigrali su dobru utakmicu, i želim im sve najbolje u nastavku. Ne umanjujući pobjedu Slobode, kriterij suđenja je bio katastrofalan. Nisam očekivao ovakvo suđenje iskreno. Apsolutno ne umanjujem pobjedu Slobode.
Arbitri na utakmici bili su Jovanić, Stojančević i Skenderija.
N.S.


