HomeINObasketNBAJames: Nisam želio imati "posla" s bijelcima

James: Nisam želio imati “posla” s bijelcima

Košarkaš Los Angeles Lakersa Lebron James priznao je kako mu je bilo potrebno neko vrijeme za naviknuti se na veliki broj bijelih učenika u srednjoj školi St.Vincent-St. Mary u Ohiju.

“Bilo mi je potrebno neko vrijeme za naviknuti se na životnu okolinu. Ponavljao sam sebi da nikada neću imati nikakve veze s bijelim ljudima. Tako sam postupao s bijelim Amerikancima. To je uzrokovano odrastanjem i životom u problematičnom okruženju,” izjavio je James za TMZ.

Lebron je ovog ljeta kao slobodan igrač potpisao četvorogodišnji ugovor s Lakersima vrijedan 154 milijuna dolara.

James je 2003. bio treći pick Clevelanda na NBA draftu, a u karijeri je osvojio tri NBA “prstena” – dva s Miamijem i jedan s Cavsima.

sportklub.hr



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije