Hrvatska košarkašica, iskusna Anđa Jelavić (34) objavila je kraj košarkaške karijere. S tri hrvatska kluba (Jolly, Croatia, Gospić) osvojila je pet naslova prvakinja Hrvatske, bila je stalna članica hrvatske reprezentacije, a kruna karijere bio joj je nastup na OI u Londonu 2012. godine, piše Večernji.hr
O prestanku sam razmišljala još prošle godine, a konačnu odluku donijela sam nakon sjajne ovogodišnje sezone u Istanbulu. Nadam se da ću u budućnosti i dalje ostati uz košarku – rekla je Anđa Jelavić.
Izvor:Večernji.hr


