Argentinski košarkaš Fakundo Kampaco istakao je da košarkaši u ovo vreme dobijaju više kritika nego pohvala.
Kampaco ove sezone blista u dresu Real Madrida koji je poslije 11. kola prvi na tabeli Eurolige sa svega jednim porazom.
Iskusni plej je svoj povratak u Evropu iz NBA, prvo započeo u Beogradu, gdje je igrao za Crvenu zvezdu, a Argentinac je upravo govorio u periodu koji je proveo u SAD.
Kampaco je rekao da su za njega vrata NBA lige zatvorena i da nikada više neće igrati u toj ligi.
Podsjetimo da je Kampaco u NBA ligi igrao za Denver Nagetse zajedno sa Nikolom Jokićem, prenosi “b92”.


