HomeBhbasketČelik u derbiju pobijedio Play-off

Čelik u derbiju pobijedio Play-off

U okviru drugog kola lige 6 za košarkašice ekipa zeničkog Čelika savladala je sastav Play off happy rezultatom 72:66.

Obje ekipe prikazale su kvalitetnu košarku, a domaći sastav imao je više raspoloženih igračica i na kraju zaluženo slavio.

U redovima Čelika bolje od ostalih su bile Irma Rahmanović, Nataša Popović, Jelena Prvulović i Aldijana Iriškić, koja je bila najbolja igračica utakmice.

U ekipi Play off-a dobro su igrale Nikolina Džebo, Anđela Delić i Marina Džinić.

ČELIK – PLAY OFF HAPPY 72-66 (27-24, 19-12, 16-18, 10-12)

ČELIK: Džombeta 4, Bigović, maidaRahmanović, Ćorović, Kovačević, Kalušić, Ćehajić, Prvulović 13, Irma Rahmanović 22, Popović 20, Iriškić 6, Jovanović 7. Trener Slobodan Kecman.

PLAY OFF HAPPY: Galušić, Babić, Džinić 16, Delić Nikolina 3, Čeremidžić, Starčević, Marković, Delić Anđela 20, Radosavljević, Ćato, Džebo 18. Trener: Goran Lojo.

zenit.ba



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije