Novu pobjedu upisali su košarkaši Bihaća. Ovaj put su kao “gosti” bili bolji od gradskog rivala Želje 1971 rezultatom 69:66.
Gradski derbi protekao je u pravoj košarkaškoj atmosferi pred ispnunjenim tribinama dvorane Luke.
Utakmica je bila neizvjesna i uzbudljiva do samog kraja.Bišćane je do pobjede prevodio kapiten Mahmutović sa 20 poena koji ubacio 6 trica pogađajući i sa 10 metara.Njemu uz rame bili su Selmanović također sa 20 i Alagić sa 11 poena.
V.B.


