Jučer je u Bosanskoj Krupi odigrana zaostala utakmica u okviru Kids kupa između Košarkaškog kluba “Bihać” iz Bihaća i Košarkaškog kluba “Bratstvo” iz Bosanske Krupe.
“Iako smo vodili 13:2 na poluvremenu (sveli protivnika na samo dva pogođena slobodna bacanja za cijelo poluvrijeme), drugo poluvrijeme su domaćini, promjenom odbrane (presing 1-2-2) uspjeli okrenuti utakmicu i pobijediti naše dječake sa 27:19, čestitke domaćinu. Poslije toga utakmicu su odigrali mlađi dječaci (2011, 2012. i 2013. godišta), a rezultat je bio u drugom planu. Sve u svemu lijepo provedeno poslijepodne u Bosanskoj Krupi, organizacija je bila na nivou, djeca su se družila, zabavljala, a to je sve u svemu i najbitnije”, saopšteno je iz KK Bihać.
R.BH


