HomeBhbasketRusmir Grošić uspješno operisan: Poželio sam atmosferu Mejdana

Rusmir Grošić uspješno operisan: Poželio sam atmosferu Mejdana

Rusmir Grošić košarkaš Slobode koji zbog teške povrede koljena već duže vremena odsutan sa terena, uspješno je operisan na UKC Gradina. Operativni zahvat izveo dr. Hajrudin Kačar.

Grošić je za portal BHbasket rekao da je operacija prošla u najboljem redu.

“Operacija je prošla u najboljem redu dr. Hajrudin Kačar je prezadovoljan kako teče oporavak. Od juče sam krenuo na vježbice kod fiziotarapeuta  Elvira Bijedica ( fiziotarapeut BH reprezentacije),biće to dug period oporavljanja. Najvažnije da vratim nogu u funkciju. Mnogo mi nedostaju treninzi i utakmice. Posebno atmosfera Mejdana, naročito sada kada se igra Liga 6”, izjavio je košarkaš Slobode.

Grošić je povredu koljena zadobio u prvom dijelu sezone, na utakmici protiv Varde u Mejdanu, nakon čega je ustanovljeno da su mu pukli prednji križni ligamenti.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije