Poslije ostavke Dubravka Barbarića, generalnog sekretara KS BiH, pred novogodišnje praznike, rukovodstvo KS BiH najavilo je kako će se očitovati o svemu tome nakon praznika.
Praznici bili i prošli, očitovanja nema.
Gdje je zapelo? KS BiH je u problemima, ali reakcija izostaje. Plašimo se da ne bude zakašnjela. Čekamo očitovanje. Hoćemo li naprijed ili nazad…


